Bez servítky je späť. Čo ukáže Hrmová nad hrncami?

13. 05 2016 10:00 | Marína Dobošová
Bez servítky, farmári, máj 2016
Bez servítky, farmári, máj 2016 Foto: TV Markíza

Farmárske postavičky to roztočia za sporákom

Pre milovníkov domáceho varenia je tu opäť kuchárska šou Bez servítky! Nad hrncami to roztočia výrazné postavičky z reality šou Farma, a taktiež ich najvyššia autorita, sám pán hospodár Martin. Príťažlivá farmárka Jana Hrmová okorení túto inak mužskú posádku predovšetkým svojimi sexi krivkami. Jej prednosťou rozhodne nie sú kulinárske schopnosti, ale skôr jej ženské “prednosti”.

Statný chlap Tibor Repa neostal verný svojmu priezvisku a svoje menu vyskladal z “onakvejších” ingrediencií. Jeho vystupovanie i program na strelnici je čisto testosterónového charakteru, na rozdiel od jemného Romana Olácha. Ten sa cíti byť viac ženou, ako mužom a svojich hostí vyzve na tanečný parket. Koho najviac rozvášni latino rytmus?

Možno i hospodára Martina Bagára, ktorý pozve svojich súperov na Farmu v Banskej Štiavnici. V lone krásnej prírody, priamo pred salašom na otvorenom ohni si môžu spolu zaspomínať na život na Farme.

Päticu kuchárov uzatvára Ján Chanas Juhaščík, ktorý nám ukáže, ako sa mu žije a varí tam na ´Východze

Nezabudnite sledovať nové farmárske diely Bez servítky každý pracovný deň vo večerných hodinách na Markíze! Začíname už v pondelok.


 

Staňte sa hviezdou Markízy a pošlite nám svoje video! Oslavujeme 20. narodeniny a chceme vás mať pritom! 

Dobrý kuchár raz budeš a dobrý človek si už teraz, povedal Pierrovi porotca Ertl Televízne dobrodružstvo sa pre sympatického Bratislavčana skončilo. 

Juraj Kemka a Robo Jakab: Prvý rozhovor o novej šou Dobre vedieť! Kapitáni tímov o novej zábavno-súťažnej šou, ktorá štartuje 17. mája.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na