Vo štvrtok navarí Hospodár Martin. Ktorý farmár sa kvôli nemu vrhne do ľadového tajchu?

19. 05 2016 10:00 | Marína Dobošová
Nahnevaný hospodár
Nahnevaný hospodár Foto: TV Markíza

Hospodár si nachystal ďalšiu zo svojich povestných výziev.

Sympatický, srdečný, dobre naladený a priamy. Taký je Martin Bagár, známy z televíznej Farmy. Vystupuje v nej ako obľúbený a zásadový Hospodár, pod ktorého velením súťažiaci zveľaďujú Farmu. Vo svojom súkromnom živote sa venuje vlastnej farme Etelka na Myjavských kopaniciach, kde sa od rána do noci nezastaví. Okrem starania sa o dobytok, kozy a ostatné zvieratká produkuje mliečne výrobky, venuje sa návštevníkom a rieši všetko, čo chod farmy prináša. Martin si žije svoj sen uprostred prírody spolu s manželkou Katkou a jedenásťročným synom Samkom. Z predchádzajúceho manželstva má dve dospelé dcéry, a jedna z nich mu bude pomáhať pri varení.

Varenie mu nevonia

Martin je všežravec, má rád jedlo, ľúbi všetko, obzvlášť jedlá zo základných potravín v pôvodnom stave. Neobľubuje ochutené priemyselné potraviny, snaží sa im vyhýbať. Jediné, čo nezje, sú kapustné fliačky s cukrom. Jedlá zásadne ochutnáva v mieste ich pôvodu. Napríklad morské živočíchy konzumuje pri mori, nie u nás. Počas týždňa sa stravuje v reštauráciách a počas víkendov varí doma manželka zdravú stravu. Popri nej sa snaží stravovať zdravšie aj on. Sám však nerád varí, nemá na to čas. Varil, keď musel, väčšinou podľa aktuálneho obsahu chladničky. Je vďačný každému, kto venuje energiu vareniu a pohostí ho. Uvidíme, ako mu pôjde varenie a ako si bude pri kuchtení nad otvoreným ohňom rozumieť so svojou dcérou Veronikou.

Na záver si akčný Hospodár pre svojich farmárov pripraví skutočne šokujúcu výzvu. Budú sa musieť vrhnúť do ľadového tajchu. Nájde sa aspoň jeden dobrovoľník, ktorý výzvu splní?

Nezabudnite sledovať nové farmárske diely Bez servítky každý pracovný deň vo večerných hodinách na Markíze!

 

Luteránová na dne! Kariéra v troskách a zničená povesť Podarí sa ju Fialovi celkom zlomiť?

Exkluzívne! Známy herec z Hornej Dolnej o synovi a otcovstve Maličký sa narodil začiatkom marca. Ako sa má dnes?

Známy moderátor urobil cirkus v Markíze: Toto si vydupal! Neváhal a klopal na kanceláriu generálneho riaditeľa

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na