Masáž aj vodné hrátky na tobogane. Dnes navarí víťaz Farmy Tomáš Mrva

23. 05 2016 10:00 | Marína Dobošová
Tomáš Mrva s Lenkou
Tomáš Mrva s Lenkou Foto: TV Markíza

S Lenkou sa na Farme hašteril, ako budú vychádzať pri spoločnom stole?

Slobodný futbalista Tomáš žije sám v jednoizbovom byte v Trnave, odkiaľ aj pochádza. Pred Farmou si privyrábal ako nočný taxikár, kvôli zranenej nohe, inak je vyučený kuchár a pracuje ako pizza majster. K talianskej kuchyni pričuchol, keď bol na prevýchove v komunitnom centre v Taliansku, kam ho po pobyte v slovenskej polepšovni poslala mama. Mal problémy so správaním, fajčil trávu a týchto neduhov sa vďaka ťažkej fyzickej práci v komunitných centrách zbavil. Na Farme 2 aj tej poslednej sa prejavil ako úprimný, tvrdohlavý a výbušný muž, ktorý si vždy povie svoje. Je súťaživý, o čom svedčí aj fakt, že sa prebojoval do finale. Dramatický duel s Luciou  sa mu nakoniec podarilo s prehľadom vyhrať. Sen o vlastnej pizzeria sa tak čoskoro môže stať realitou.

Tomáš miluje jedlo, k vareniu má ako vyučený kuchár blízko. Miluje veľa jedla, má rád jednoduchú pizzu, cestoviny, mäso, ale aj fastfood a rôzne bagety. Nechutia mu prívarky. V súkromí vôbec nevarí, nemá čas, stravuje sa v pizzerii.

Nezabudnite sledovať nové farmárske diely Bez servítky každý pracovný deň vo večerných hodinách na Markíze!

 

Exkluzívne fotografie. Martin Harich s účesom ako Číňania   Hviezda druhej série zábavnej šou Tvoja tvár má nezvyčajnú záľubu

Prichádza Šťastný domov: Všetko, čo potrebujete vedieť o novej relácii! Markíza bude pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú.

Ak by boli krátkozraké, túto prácu by nemohli robiť bez dioptrií! Prečo je pre prácu „rosničky“ potrebné dobre vidieť do diaľky?

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na