Jedna im liezla na nervy, druhú považovali za šibnutú, ďalšia sa vraj vyhrážala. Dokážu si spolu sadnúť za stôl?

22. 05 2016 17:00 | Marína Dobošová
Bez servítky
Bez servítky Foto: TV Markíza

Horkokrvní farmári budú musieť krotiť svoje vášne.

V kuchárskej šou Bez servítky sa tento týždeň predstaví ďalšia silná pätica farmárov.
Výbušný športovec Tomáš Mrva, ktorý je za každú srandu, je vyučený kuchár, takže sa svojej varechy chytí skutočne profesionálne a ukáže, čo dokáže vykúzliť ako milovník talianskej gastronómie.

Bláznivý a ukecaný fešák z Iránu Reza Givili čo do výrečnosti ani kulinárskych schopností za Tomášom rozhodne nezaostáva a predvedie pestrú ponuku chutí zo svojej exotickej vlasti.

Jeho priateľka Božka Candráková stavila na tradičnú slovenskú kuchyňu, čomu prispôsobila aj outfit a svoju sexi postavu nasúka do záhoráckeho kroja.

Šárka Rácová túžila variť v tejto relácii počas špargľovej sezóny a keďže sa jej sen splnil, predstaví sa ako špargľová odborníčka.

No a napokon je tu rozporuplná dievčina Lenka Hrčková, ktorá sa rozhodla rozdrviť svojich súperov pestrým menu.

Tento gastronomický týždeň má veľký potenciál na to, aby ho okorenili výrazné vzťahy medzi účinkujúcimi. Máme tu lásku medzi Rezom a Božkou, ako aj vzájomné antipatie. Šárka im liezla na nervy, Lenku považujú za šibnutú a Božka sa vraj v sms-kách vyhrážala Šárke, že si ju podá. Reza bol zas sklamaný keď v televízii videl, čo o ňom Tomáš hovoril za chrbtom. I keď si to už vraj vydiskutovali, téma Farma ešte nevychladla a pri stole môže byť poriadne horúco.

Nezabudnite sledovať nové farmárske diely Bez servítky každý pracovný deň vo večerných hodinách na Markíze! Začíname už v pondelok.

 

Exkluzívne fotografie. Martin Harich s účesom ako Číňania   Hviezda druhej série zábavnej šou Tvoja tvár má nezvyčajnú záľubu

Raňajky priamo na pľaci. Nakrúcanie 8. série práve štartuje Hercom sme doniesli croissanty, ovocie či bagety

Ak by boli krátkozraké, túto prácu by nemohli robiť bez dioptrií! Prečo je pre prácu „rosničky“ potrebné dobre vidieť do diaľky?

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na