Iránec spievajúci cigánske piesne? Dnes navarí Reza Givili

24. 05 2016 09:15 | Marína Dobošová
Reza Givili s Božkou Candrákovou
Reza Givili s Božkou Candrákovou Foto: TV Markíza

Horkokrvný farmár varí výborne odmalička. Musel sa totiž starať o bratov.

Vtipný a ukecaný Iránec žije na Slovensku už viac ako desať rokov, no nezaprie svoj perzský temperament. Farma 5 mu podľa jeho slov zmenila život na ruby - zo dňa na deň sa stal hviezdou, jeho výslovnosť slov "sesky" či "ovsa" doslova zľudoveli a boli hitom nielen sociálnych sietí. Po skončení šou bol vyhľadávaným zabávačom, jazdil po diskotékach, zabával ľudí a napokon zakotvil v malom podniku ako prevádzkar. Reality show mu do života priniesla aj životnú partnerku - kolegyňu z iného ročníka súťaže, Božku Candrákovú. V súčasnosti bývajú spolu v Bratislave v podnájme. Reza jej rád a často varí. Po skončení tejto Farmy si prácu momentálne nehľadá, pretože má množstvo kšeftov, volajú ho na akcie, kde sa najnovšie predstavuje aj ako spevák, je mu blízky cigánsky štýl. V Iráne sa tiež venoval spevu, vyrastal medzi hudobníkmi, pretože v ich krajine majú ľudia hudbu v krvi. Jeho koníčkom je okrem spevu rybárčenie, miluje chytanie rýb na Dunaji. Z bývalého vzťahu má syna.

Reza variť vie od malička, staral sa totiž o bratov. Keď odišiel z Iránu na Cyprus, pracoval tam ako čašník a barman. Považuje sa za amatérskeho kuchára, uvariť vie všetko, len sa tým neživil. Má rád ryby a zdravé jedlo, bol k tomu vedený z domu. Vyrastal pri mori a mama chodievala každé ráno na trh po čerstvé produkty. V dnešnej časti Bez servítky sa tak Reza predvedie svojou exotickou kuchyňou na iránsky štýl.

Ako si úprimný Reza poradí s prítomnosťou Šárky, ktorá je v jeho očiach falošnicou? A ako bude reagovať na Lenku, ktorú nemusí vidieť ani z diaľky? Našťastie bude mať po svojom boku priateľku Božku aj kamaráta Tomáša.

Nezabudnite sledovať nové farmárske diely Bez servítky každý pracovný deň vo večerných hodinách na Markíze!

 

Živočíšna Vajdová či rockerka Švidraňová. Takto ich v seriáli neuvidíte!  Vaše obľúbené postavy z Vínneho ako ich nepoznáte.

Zasiahnite priamo do vysielania! S novou interaktívnou aplikáciou rozhodnete o obsahu Telerána. Vyberajte outfity pre moderátor či zvoľte piesne, ktoré budeme hrať.

Najobľúbenejšia seriálová učiteľka: Diváci ju milujú, hoci je prísna! Žiadna iná slovenčinárka nemá toľkých fanúšikov.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na