Ako si poradí s farmárskou pecou? Dnes navarí Božka Candráková

25. 05 2016 10:30 | Marína Dobošová
Božka Candráková
Božka Candráková Foto: TV Markíza

Vnadná Seničanka miluje ryby, rezne aj zabíjačkové špeciality.

Seničanka Božka sa zviditeľnila na Farme 4 svojou vyzývavou vizážou záhoráckej diskotékovej sexice. Na svoje vnady lapila účastníka ďalšej Farmy, Iránčana Rezu, s ktorým tvoria temperamentný pár. Život s ním je groteska, všade kde sa objaví, robí šou a ona sa s ním rozhodne nenudí. Obaja sú nerváci, preto je aj ich domácnosť je pomerne talianska - láska sa strieda s krikom.

Účinkovanie na Farme táto dvojica bohato zúročuje chodením po akciách, na ktoré ich pozývajú. Za účasť na rôznych diskotékach či narodeninových oslavách im platia. Božka sa momentálne živí  i ako krupiérka v bratislavskom kasíne. V hlavnom meste s Rezom žijú v prenajatom byte. Voľný čas trávi rada na bicykli, korčuliach, lakovaním nechtov sebe aj kamarátkam alebo návštevou rodiny v Senici. Tam sa snaží venovať aj deťom svojej zosnulej sestry. Božka sa na Farme predstavila aj ako milovníčka folklóru, ktorá rada spieva a hrá na harmonike.

Božka variť vie, ale keď nemusí, nevarí. U nich doma varí Reza, on vymýšľa pestré úžasné exotické jedlá, a ona varí obyčajné slovenské. Nie je nijaké experimentátorka. Rada sa však naje, obľubuje sushi, ryby, rezne s majonézovým šalátom od mamičky. Chutí jej záhorácka kuchyňa, miluje zabíjačky. V slovenskej tradičnej kuchyni sa teda vyzná, dokonca si ju zvolila ako dnešné menu. Bude zaujímavé sledovať, ako si poradí s varením na farmárskej peci a čo sa bude diať pri stole medzi farmármi.

Nezabudnite sledovať nové farmárske diely Bez servítky každý pracovný deň vo večerných hodinách na Markíze!

 

Zasiahnite priamo do vysielania! S novou interaktívnou aplikáciou rozhodnete o obsahu Telerána.   Vyberajte outfity pre moderátor či zvoľte piesne, ktoré budeme hrať.

Najobľúbenejšia seriálová učiteľka: Diváci ju milujú, hoci je prísna! Žiadna iná slovenčinárka nemá toľkých fanúšikov.

Pocta Michalovi Dočolomanskému v Búrlivom víne! Skladba legendárneho herca ožíva vo vašom obľúbenom seriáli.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na