Bez servítky cover

Tomáš je podľa nej stratený v generácii a Šárka stará jašterica. Dnes navarí Lenka Hrčková

27. 05 2016 09:30 | Marína Dobošová
Lenka Hrčková
Lenka Hrčková Foto: TV Markíza

Impulzívna Lenka bola na Farme za čudáčku. Napraví si reputáciu?

Impulzívna a temperamentná žena, taká je Lenka z Banskej Bystrice, ktorou na Farme 5 zmietali emócie. Tvrdí, že po účinkovaní na Farme 5 sa jej úplne zmenil život k lepšiemu a našla svojho princa v podobe Španiela Jaimeho. Ten prišiel na Slovensko za peknými dievčatami a našiel krásavicu najväčšiu - Lenku.  Momentálne oddychuje po poslednej Farme, športuje, relaxuje, stretáva sa s kamarátkami. Inak pracuje ako čašníčka alebo kozmetička. Jej snom je stať sa speváčkou.

Lenka varí rada, ale jej priateľ je kuchár a varí jej s láskou, takže najčastejšie varí doma on a ona mu pri tom asistuje. V dnešnom diele Bez servítky sa však situácia otočí a šéfkuchárkou bude ona. V jej jedálničku sa najčastejšie nachádzajú šaláty, ovocie, cestoviny, kuracie mäso. Snaží sa totiž stravovať zdravo.

Lenka podľa vlastných slov variť vie, pri sporáku teda problém mať nebude. No k väčšej dráme sa pravdepodobne bude schyľovať pri stole, medzi hosťami, ktorí považujú Lenku za mierne povedané šibnutú.

Reza je zas na oplátku pre ňu opičí muž, Šárka stará jašterica, Tomáš stratený v generácii. Teší sa jedine na Božku, nakoľko ju nepozná.

Lenka Hrčková
Foto: TV Markíza
 

Nezabudnite sledovať nové farmárske diely Bez servítky každý pracovný deň vo večerných hodinách na Markíze!

 

Exkluzívne! Z Búrlivého vína zmizli herci, režisér, scenáristi aj kostymérky   Bez týchto ľudí sa život vo Vínnom úplne zastaví.

Šťastný domov urobí šťastnými celé rodiny! Na obrazovky televízie Markíza príde 8. júna novučičká relácia s názvom Šťastný domov

Zaskočení porotcovia šou MasterChef: Nečakaný ťah súťažiacej Martiny!  Sledujte ochutnávku premiérovej epizódy.

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na