Bez servítky cover

Sexy kráska, žena z inej galaxie, svalnatý zabávač a další. Farmárske varenie finišuje!

28. 05 2016 21:45 | Marína Dobošová
Bez servítky - Miki, Lucia, Betka, Petra, Miriam
Bez servítky - Miki, Lucia, Betka, Petra, Miriam Foto: Facebook/Milos Ferletak

Rôznorodá pätica farmárom opäť za jedným stolom.

Tento týždeň sa v kuchárskej šou Bez servítky opäť rôznorodá pätica Farmárov. Boli síce súčasťou rozdielnych sérií Farmy, navzájom sa však poznajú. Možno nie osobne, z televízie však určite.

Ako prvá sa predstaví finalistka ostatnej Farmy Lucia Mokráňová. Atraktívna a sympatická Češka sa už v živote čo-to natrápila. Krušné obdobie zažívala po tragickej smrti svojho priateľa, hokejistu Jozefa Salajku. V súčasnosti je však opäť šťastná po boku nového priateľa Petra.

Lucia v minulosti pózovala pre pánsky magazín, živí sa ako trénerka vo fitness centre  a príležitostná herečka. Vo varení nie je celkom doma, preto si na pomoc zavolala kamarátku, s ktorou recepty do našej relácie poctivo nacvičovali v predstihu.

Druhá v poradí je Betka Janíčková. Vyštudovaná krajčírka má 48 rokov a stále hľadá spôsob, ako zabezpečiť svoju rodinu. Vyrastala v detskom domove a na Farme chcela vyhrať peniaze na dom pre svoju mamu, ktorej chcela dopriať všetko na svete. Má muža, dve veľké deti a vnúčence. Betka o sebe vyhlasuje, že variť rozhodne vie. Jej menu bude jednoduché a kolegom pripraví na ranči úlohy hodné kovbojov.

Treťou hostiteľkou bude Miriam Pribanić. Jej manžel, vojnový invalid, ju vraj psychicky týral, a tak ušla na Farmu. Nájsť samu seba. Roky izolácie sa na nej podpísali, a tak sa musela nanovo učiť komunikovať s ľuďmi. Jej zvláštne správanie v ostatných farmároch vyvolávalo nedôveru, nechápali ju a dokonca im pripomínala ženu z inej galaxie. Vďaka Farme sa však opäť zapojila do spoločenského diania a postupom času sa z nej stala doslova nová žena.

Miriam vraj nevie príliš variť, no pokúsi sa pripraviť recepty dalmatínskej kuchyne. Jej manžel je totiž Chorvát.

Štvrtým v poradí je extrovertný zabávač Miki Ferleťák z Námestova. Tento veselý dídžej je za každých okolností sám sebou a život berie ako jeden veľký žúr. Má množstvo priateľov, prevádzkuje jednu z najväčších diskoték a vo voľnom čase sa preháňa na vodnom skútri po Oravskej priehrade, na ktorú vidí z okna svojej vily. V relácii budeme mať možnosť nakuknúť do jeho domu, kde nechýbajú doplnky z čias faraónov. Všimnite si ich!

Budúci týždeň uzatvorí Petra Bejdová, ktorú nemali príliš v láske  účinkujúci, ani diváci. Veľmi túžila po finančnej výhre, aby sa dokázala lepšie postarať o dcérku, ktorá má oslabený imunitný systém. Keď v jednom z duelov vypadla, prehru niesla veľmi ťažko. Citlivá Humenčanka sa z toho zrútila.

Petra bude variť na Domaši, kde vystrojí námornícky deň. Sledujte, ako sa popasuje s prostredím dáma, ktorá sa bojí vody aj hmyzu, ktorý naservíruje jeden zo súťažiacich.

Nezabudnite sledovať nové farmárske diely Bez servítky každý pracovný deň vo večerných hodinách na Markíze!

 

Romantika v exotickom raji! Jedna z najznámejších moderátorských dvojíc Markízy si užíva medové týždne.

Šťastný domov na Markíze od ôsmeho júna. Sledujte, ako budeme plniť sny o krajších, lepších a šťastnejších domovoch na Slovensku.

V šou MasterChef naposledy skončila Anita. Odchod sympatickej brunetky v rýchlom zostrihu.


Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na