Bez servítky cover

Miriam vyrobí hysterickú scénu. „Miki si ma vybral za vrece na boxovanie.“

30. 05 2016 13:19 | Marína Dobošová
Lucia Mokráňová, Bez servítky
Lucia Mokráňová, Bez servítky Foto: Miki Ferleťák

A kráska s dokonalým telom pripraví menu plné kalórií.

Posledný týždeň farmárskej Servítky otvára Lucia Mokráňová. Atraktívna fitness trénerka s dokonalou postavou je nad vecou.  Možno aj trochu tuší, že kolegovia, ktorí k nej prídu hodovať, sú ťažkým orieškom.

Lucia je sympatická moderná slečna. Variť síce nevie, no na pomoc si zoberie rovnako sexy kamarátku. Vyzbroja sa hlbokými výstrihmi, dokonalým mejkapom a spoločnými silami vyčarujú také kalorické pohostenie, že ho takmer nevládze dojesť ani Miki. Jedovatú slinu ako prvá neudrží Miriam. „Bez tej omietky nie je nijak atraktívna,“ utrúsi na adresu nalíčenej Lucie.

V aute sa neskôr strhne hotová dráma. To, čo zo začiatku vyzerá ako nevinné podpichovanie sa zmení na urážanie. Miriam totiž Mikimu vyčíta lenivosť a nečinnosť na Farme a on nezaostáva. Obviní Miriam z rovnakého prečinu – do práce sa vraj príliš nemala.  Vzájomné naťahovanie nakoniec vyústi až do potreby zastaviť auto. Rozrušenej Miriam stúpne tlak natoľko, že sa musí ísť poprechádzať a upokojiť popri diaľnici. „Miki ma vyhnal svojím správaním. Vypil liter vína a vybral si ma za vrece na boxovanie,“ lamentuje.

Počiatočná hádka sa potom premietne do skleslej nálady za stolom.  Ako si Lucia poradí s hustou atmosférou?

 

Nezabudnite sledovať nové farmárske diely Bez servítky každý pracovný deň vo večerných hodinách na Markíze

 

Šťastný domov urobí šťastnými celé rodiny! Na obrazovky televízie Markíza príde 8. júna novučičká relácia s názvom Šťastný domov

Sexy kráska, žena z inej galaxie, svalnatý zabávač a další. Farmárske varenie finišuje! Rôznorodá pätica farmárom opäť za jedným stolom.

Krásna herečka sa zbavila silnej závislosti s pomocou psychologičky! Henrieta Mičkovicová sekla s cigaretami zo dňa na deň.

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na