Bez servítky cover

Rýchlo a zbesilo v podaní Mikiho. „Veď sa zabije!“

31. 05 2016 12:00 | Marína Dobošová
Miki Ferleťák na štvorkolke
Miki Ferleťák na štvorkolke Foto: TV Markíza

Nezodpovedná jazda vyvolala v Lucii bolestivé spomienky

Dnes farmárov pohostí Betka Janíčková. Rodáčka z Vrábľov sa na svoj deň poctivo pripravila a za sporákom po boku kamarátky vyčaruje samé dobroty. Má však trochu obavy o nevyspytateľnú Miriam. Jej hysterický výstup z predošlého dňa totiž ešte stále rezonuje. „Dúfam, že nebude trucovať, tak ako včera. To bolo naozaj nepekné, že keď idem k niekomu na návštevu, zostanem sedieť v aute a robiť sa, že mi je zle. To sa naozaj nerobí,“ hodnotila dobrosrdečná Betka a vzápätí namiesto domácej gréckej nátierky na tanier bezstarostne vyklopí kupovanú.

Pokojný deň poobede naruší Miki. Ten by asi bez nejakého šialeného nápadu nakrúcanie neprežil. Život berie s ľahkosťou a z ničoho si nerobí starosti. Keď Betka ohlási program na štvorkolkách, je preto prvý, ktorý sa na divokú jazdu hlási. Ostatní netušia, že má tento sympaťák najazdené stovky kilometrov. Najskôr poriadne ponatriasa vydesenú spolujazdkyňu Luciu a potom už zbesilú jazdu predvádza pred zrakmi zdesených farmárov sám. Po poľnej ceste sa rúti na dvoch kolesách a štvorkolku dvíha zo zeme natoľko, až sa takmer v plnej rýchlosti prevráti.

Citlivá Lucia sa na jeho nezodpovedné počínanie nemôže ani pozerať. So slzami v očiach sleduje, ako kosí ostré zákruty a v hlave sa jej vynárajú smutné spomienky. „Ja som  sa na to nemohla dívať. Viem aké to je, keď niekto stratí blízkeho človeka na takomto stroji,“ povedala narážajúc na priateľa, ktorý sa zabil na motorke.

 

Nezabudnite sledovať nové farmárske diely Bez servítky každý pracovný deň vo večerných hodinách na Markíze!

 

Svokra posilňuje a nebude jediná: Pomoc potrebuje extrémne obézny Sebastián V tejto Svokre pôjde o život!

Hlášky, ktoré musíte počuť: Perlí popletený Puskailer!Spevák hosťom kvízšou Dobre vedieť!

Krásna herečka sa zbavila silnej závislosti s pomocou psychologičky! Henrieta Mičkovicová sekla s cigaretami zo dňa na deň.

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na