Bez servítky cover

Dnes varí bosorka Miriam. Ako sa s ňou porátajú ostatní farmári?

01. 06 2016 14:45 | Marína Dobošová
Bubica ako čarodejnica
Bubica ako čarodejnica Foto: TV Markíza

Na pomoc si zavolala Draculu a farmárom rozdala netopiere.

Farmárka Miriam je nadmieru kritická a doposiaľ jej na každom menu čosi vadilo. U Lucie neboli jedlá dosolené a na jej vkus navarila príliš kaloricky. U Betky si taktiež neodpustila poznámku a rypla do slanosti polievky. Dnes však konečne došiel čas aj na ňu a ona to mieni náležite využiť. Chystá sa totiž vyčarovať pohostenie na úrovni, priamo v kaštieli v Mošovciach. Podľa vlastných slov v jej žilách prúdi modrá krv a jej rodina má šľachtický pôvod.

Nenechá nič na náhodu, na pomoc si zoberie bývalého farmára Ľuboša alias Draculu a spolu vystroja parádne menu. Nechýba servírovanie a stolovanie podľa prísnej etikety, načančaná výzdoba v zlate sále či tóny známeho valčíka Na krásnom modrom Dunaji. Miriam však svojim správaním ostatných farmárov vytočila dostatočne na to, aby im bolo jasné, že túto dámu kulinársky súboj veru vyhrať nenechajú.  „Keď bude treba na otázku odpovedať áno, my povieme nie. Opýta sa ´Chutí vám?´ A my všetci povieme, že nie,“ plánuje už v aute prefíkaná Petra. Podarí sa im napokon zoči voči vysmiatej hostiteľke dodržať svoj plán?

O Miriam vraj niektorí ľudia hovoria, že je bosorka. Ona preto neváha a svoj imidž doladí do najmenšieho detailu. Nebudú chýbať netopiere, čierne mačky, Ľuboš v plášti Draculu a samotná farmárka v prestrojení za čarodejnicu.

 

Nezabudnite sledovať nové farmárske diely Bez servítky každý pracovný deň vo večerných hodinách na Markíze!

 

Hlášky, ktoré musíte počuť: Perlí popletený Puskailer!Spevák hosťom kvízšou Dobre vedieť!

Po dvoch rokoch zmena. Kvetka Horváthová s novým účesom V stredu ráno prekvapila kolegov aj divákov.

Špeciálny odkaz Andreja Bičana. „Toto dnes dovoľte svojim deťom!“ Hviezdy druhej série Tvojej tváre majú zopár originálnych tipov.

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na