Bez servítky cover

Večne ufrflaná Miriam – konečne sa odviazala!

02. 06 2016 13:38 | Marína Dobošová
Bubica a Miki
Bubica a Miki Foto: TV Markíza

V aute sa tvári, že sa povracia, no lietať na skútri jej problém nerobí.

Dnes sa v úlohe hostiteľa predstaví Miki Ferleťák.  „Sebavedomý, pyšný a pán Oravy,“ zhodnotí ho Miriam hneď na začiatku a dá tak jasne najavo, ako sa k veselému dídžejovi mieni správať. Aj keby sa mu podarilo vyčarovať lukulské hody, u napaprčenej Bubice sa uznania nedočká.  Konflikt zo začiatku týždňa jej ešte stále leží v hlave a nevie sa cez neho prekusnúť. Jedovaté poznámky trúsi počas celého dňa. „Na farme mal šedivé vlasy a teraz má krásne, havranie. Podľa mňa si farbí vlasy,“ odhalí tajomstvo fešného sympaťáka.

Pre svojich kolegov Miki vymyslí adrenalínový program. Jazda na vodnom skútri po Oravskej priehrade by si mala získať ich srdcia, no stane sa pravý opak.  Lucia s Betkou skončia s premočeným šatstvom a Petra vyrobí na brehu mierny škandál. Vyjde totiž najavo, že nevie plávať a z vody má strach.  O to viac sú všetci v šoku, keď s Mikim na skúter nebojácne nasadne Miriam. Večne ufrflaná a jedovatá farmárka sa konečne uvoľní a jazdu si užíva.  Po niekoľkých minútach na priehrade vychádza celá vysmiata. „Povedala, že ona ide na skúter. Ja som myslela, že ma rozstrelí z nervov. Keď ideme v aute, ona stále vraví, ako jej je zle, že bude vracať a my sme všetci v pozore. A teraz zrazu, ide si na skúter,“ neskrývala rozčúlenie Petra.

 

Nezabudnite sledovať nové farmárske diely Bez servítky každý pracovný deň vo večerných hodinách na Markíze!

 

Exkluzívne zábery iba u nás! Pozrite si fotografie zo svadby Milice a Ričiho Romantická svadba ako vystrihnutá z rozprávky

Naša moderátorka má dôvod na obrovskú radosť. Čaká bábätko K radostnej novine jej zo srdca gratulujeme a prajeme len to najlepšie.

Markíza má najsledovanejšie spravodajstvo: Denne prinášame zaručené informácie Pozrite si nové spoty.

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na