Bez servítky cover

„Si utrápená, zničená a nedocenená," naložia farmári Bubici

03. 06 2016 14:32 | Marína Dobošová
Bez servítky: Farma - v piatok, 3. júna, o 21.45!
Bez servítky: Farma - v piatok, 3. júna, o 21.45!

Na záver celého týždňa sa strhne obrovská hádka.

V dnešnej epizóde sa v úlohe hostiteľky predstaví Petra Bejdová. S pomocou profesionálneho kuchára vystrojí dokonalé menu. Dobrú náladu a dojmy z celého týždňa však na konci pokazí nečakané odhalenie. S pomocou jednoduchej matematiky totiž farmári zistia, že niekto im dával príliš málo bodov. Bubicinu falošnú hru odhalili veľmi rýchlo a od tej chvíle na nej nenechajú ani jednu nitku suchú. „Ty si človek, ktorý nemá chrbát, ty si ako úhor, bez chrbtovej kosti a je mi to ľúto,“ hodnotí sklamane Miki po tom, ako sa dozvie, že za svoje úsilie získal len jediný bod. „Ty nič nedávaš, len berieš. Nečuduj sa potom aký máš život,“ dopĺňa Lucia. „Ty si taká sebecká, len berieš pre seba a druhému len závidíš a nedopraješ dobro a šťastie,“ doráža ju Betka.

Nikto z farmárov nerozumie tomu, ako mohla Miriam Mikimu dať len jeden bod. Obzvlášť po tom, ako uňho po celý čas bez zábran hodovala a jazdila na skútri. Pozrite si, ako to vrelo na záver týždňa medzi farmármi. Kto vyhral celotýždňový kulinársky maratón? A ako naloží s peňažnou výhrou?

 

Nezabudnite sledovať nové farmárske diely Bez servítky každý pracovný deň vo večerných hodinách na Markíze!

 

Naša moderátorka má dôvod na obrovskú radosť. Čaká bábätko K radostnej novine jej zo srdca gratulujeme a prajeme len to najlepšie.

Markíza má najsledovanejšie spravodajstvo: Denne prinášame zaručené informácie Pozrite si nové spoty.

Exkluzívne! Milica Kramerová na žúre stratila obrúčku! Dnes ráno sme stretli Milicu v sprievode Igora Oravca.

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na