Bez servítky cover

Brutálna hádka farmárov v zákulisí. Uniklo tajné video!

06. 06 2016 08:35 | Marína Dobošová
Bez servítky - Miki, Lucia, Betka, Petra, Miriam
Bez servítky - Miki, Lucia, Betka, Petra, Miriam Foto: Facebook/Milos Ferletak

Ako sa porátali s Bubicou? Čo jej vykričali?

Farmárske Bez servítky sa v piatok skončilo. Uplynulý týždeň bol krušný a o hádky nebola núdza. Najmä vďaka Miriam Pribanič, ktorá sa rozhodla, že to bývalým kolegom poriadne zráta. Jej urazené ego totiž nevedelo prekusnúť to, ako sa k nej niektorí správali pred niekoľkými mesiacmi na farme. Namiesto toho, aby si to s každým vyriešila tvárou v tvár, rozhodla sa im pomstiť prostredníctvom kulinárskej relácie.

Fakt, že každému udelila príliš málo bodov vyplával na povrch až v piatok. Pred zapnutými kamerami sa ešte farmári snažili udržať na uzde, no tá pravá roztržka nastala po tom. Mimo obraz, po nakrúcaní, to Miriam spočítali. Vylákali ju ďalej od nášho štábu a tam jej naložili čo sa do nej zmestí. Najmä Lucia nevedela zakryť sklamanie. Po toľkom snažení pri sporáku si totiž vyslúžila len tri body. Zákernej Bubici tak nakladala a nakladala. Neudržal sa ani dobrosrdečný Miki a Betku sme dokonca museli vypípať.

Farmári však netušili, že ich výstup kto nakrúca spoza rohu na mobil. A tak sa video, ktoré nemalo uzrieť svetlo sveta, dostalo až do našich rúk. Obraz síce nie je excelentný, ale podľa hlasov jasne spoznáte, kto sa práve rozčuľuje.

Pozrite si tajné video.

 

Režisér aj porotca o odstúpení Ladislava Wencla zo šou MasterChef Sledujte zákulisie úspešnej kuchárskej šou.

Poznáme nových moderátorov Televíznych novín Danica Kleinová sa bude striedať s Viktorom Vinczem

Exkluzívne! Milica Kramerová na žúre stratila obrúčku! Dnes ráno sme stretli Milicu v sprievode Igora Oravca.

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na