Bez servítky cover

Miriam Pribanič vracia úder. „Poviem vám ako to bolo!“

09. 06 2016 13:14 | Marína Dobošová
Miriam Pribanič
Miriam Pribanič Foto: TV Markíza

Bubica má na farmárov ťažké srdce. Obzvlášť na Luciu s Mikim.

Celý uplynulý týždeň varili v relácii Bez servítky farmári. Lucia, Betka, Petra, Miki a Miriam narobili na televíznych obrazovkách poriadnu šou. Najhoršie však z toho vyšla Miriam Pribanič. Farmári jej nakladali, vyčítali a ona sa po celý čas musela brániť. Za celkové správanie im v záverečnom hodnotení udelila len symbolický počet bodov, čo ich vytočilo do nepríčetnosti.  „Program Bez servítky je síce o varení, no k vareniu patrí aj slušnosť, morálka a bontón. Ja som sledovala aj ostatné vydania Bez servítky, ľudia sa k sebe správali slušne a nerobili si napriek. Vtedy by sa dalo hodnotiť len varenie. Nebola som spokojná, lebo mi po celý týždeň ubližovali.  Začalo sa to hneď prvý deň, keď ma Miki napadol v aute. On si dobre vypil, mal ma v zuboch aj s Luciou kvôli Šárke.  Bolo to veľmi škaredé, neustále sa do mňa navážali a dali mi pocítiť, že nie som medzi nimi vítaná,“ hovorí už s odstupom času Miriam, ktorú atmosféra počas nakrúcania nepríjemne zaskočila.  „Stále ma chceli niečím ponižovať. Lucia mi dala  časopis, kde pózuje nahá. Nerozumela som, čo to má znamenať. ´Keď to nechceš, daj to svojmu mužovi,´ odvetila mi.  Také niečo povedať 55 ročnej vydatej žene s dvoma dospelými deťmi! Mala som jej dať ešte menej bodov, ako som jej dala. A Miki tak isto. Ten mi strčil metlu do ruky a on, lenivý, sa išiel zabávať s Betkou a Luciou. Chcel z toho urobiť srandu, ale bolo to pre mňa veľmi veľké poníženie. Neviem, prečo sa čuduje, po tom, ako sa ku mne choval. Vôbec neľutujem, že som im dala toľko bodov,“ pokračuje Bubica.

Plastovou fľašou po hlave

 „Keď sa začali vysielať jednotlivé diely, mala som množstvo telefonátov od rodiny a známych. Aj na mojej facebookovskej stránke boli reakcie z 95 percent pozitívne. Ľudia boli zdesení z toho, ako sa ku mne všetci správali. Lucia v očiach ľudí veľmi klesla. Teší ma to. Teší ma, že sa ľudia vžili do mojej kože a že ma chápu.  Aj na mňa sú nejaké negatívne reakcie, ale to sú väčšinou  mladí ľudia, ktorí si nevedia predstaviť, čo sa tam dialo. Okrem toho, diváci v zostrihu nemali možnosť vidieť všetko, čo sa tam naozaj odohralo. Stali sa aj omnoho horšie veci, ktoré neboli na kamere. Už len taká cesta z Bratislavy do Námestova bol príšerná. Sedeli sme v aute a Beta s Petrou sa zabávali. Nechcela som sa k nim pripojiť, lebo mali vypité a boli veľmi vulgárne, tak ma bili plastovou fľašou po hlave. To všetko môže potvrdiť šofér auta. Ja som si potom presadla dopredu. To, že mi plastovou fľašou trieskali po hlave, bol vrchol absolútnej neslušnosti a niečoho čo som v živote ešte nezažila,“ krúti hlavou Bubica.

Lucii a Mikimu dala druhú šancu

Z Bubiciných slov je zrejmé, že má ťažké srdce predovšetkým na Luciu a Mikiho. Keby si však táto dvojica uvedomila, že to trochu prehnala, mohlo by dôjsť k zmiereniu. „Ja som človek, ktorý každému dáva druhú aj tretiu šancu. Som tak vychovaná. No to, čo sa tam dialo, ma veľmi zasiahlo. Najmä kvôli tomu, že tých ľudí som mala rada, nečakala som niečo také od nich. Vždy podám ruku aj druhýkrát. Kľudne by som si s nimi sadla a vydiskutovala naše nezhody. No pochybujem, že by niečo také pochopili. Ja by som im najmä chcela povedať, nech  si skúsia na mojom mieste predstaviť svojich rodičov. Som zvedavá, či by to isté robili aj im,“ dodáva znechutená farmárka.

Na ťahu je teda Lucia s Mikim. Vstúpia si do svedomia?

Pošlite nám svoje video. Máte na to už len pár dní! Staňte sa hviezdou televízie. Návod nájdete v článku

Lukáš Adamec: Pánom na pódiu nielen v šou Tvoja tvár znie povedome! Vynikajúco mu to ide aj v Chart Show!

Na Jakaba sa nechytá ani Monk: Herec sa priznal, z čoho má fóbiu! Naozaj niečo také existuje?

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na