Bez servítky cover

Bez servítky je späť! Čo vyvedie životabudič starších dám Martin Jakubec?

17. 06 2017 10:00 | Stela Nováková
Martin Jakubec
Martin Jakubec Foto: Facebook / Martin Jakubec
Bez servítky, Peter Rusnák
Bez servítky, Marcel Nemec
Bez servítky, Martin Bagár

Exotické postavičky spolu v jednej kuchyni.

Kulinárska šou Bez servítky hlási návrat na televízne obrazovky. Od pondelka vás zabaví skutočne nesúrodá partia. Traja súťažiaci sa blysli na Farme, štvrtý je viac-menej známy herec a ten piaty sa blysol snáď všade.

Medzi zaujímavé jednorazové postavy slovenského šoubiznisu akiste patrí Peter Rusnák. Ten sa predviedol ako mäsiar na Farme 3, kde predviedol ostatným, ako treba spracovať prasa.

Druhým je herec Marcel Nemec, ktorý svojich pätnásť minút slávy zažil pred dvadsiatimi rokmi, kedy účinkoval v hudobno-parodickom zoskupení Kopytovci.

Tretím do zostavy nesmrteľných bude sympatický hospodár z Farmy Martin Bagár. Ten si v rámci svojich farmárskych návykov isto bude chcieť preveriť kulinárske zručnosti ostatných účastníkov šou.

Jediná žena bude Andrea Járová. Vnadná blondínka z prvej Farmy. Andrea isto neostane nič dlžná svojej povesti a chlapskému osadenstvu ukáže niečo zo svojho sveta krásy.

Čerešničkou na záver je muž mnohých tvárí, exotická postavička neochvejne plávajúca šoubiznisovými vodami, Martin Jakubec. Ten to roztočí rovno v prvej časti.

Bez servítky štartuje už v pondelok, 19. júna o 14.05 na Markíze!

 
 

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na