Bez servítky cover

V pondelok navarí Martin Jakubec. „Prečo sa mi páčia zrelé ženy?"

19. 06 2017 07:00 | Stela Nováková
Bez servítky, Martin Jakubec
Bez servítky, Martin Jakubec Foto: TV Markíza

Spevák retro hitov roztočí šou, z ktorej sa vám zakrúti hlava.

Prvým hostiteľom v nových dieloch kulinárskej šou Bez servítky je kontroverzný spevák a podnikateľ Martin Jakubec. Muž mnohých tvárí, miláčik staršej generácie a kráľ retro hitov. V úlohe šarmantnej asistentky v kuchyni sa predstaví jeho verná spoločníčka, spevácka diva chorvátskych melódií Božanka.

Jakubec vystrieda aspoň päť rôznych kostýmov a počas varenie sa venuje všetkému možnému, len nie kontrole hrncov. To všetko má totiž na starosti šikovná gazdiná, ktorá kompletné menu prakticky sama navarí. Božanka v obtiahnutých čiernych šatách a Jakubec v kostýme Supermana slúžia ako akási živá okrasa.

Bez servítky
Foto: TV Markíza
 

Tento ľudový zabávač sa ani netají tým, že sa mu páčia dámy v rokoch. „Ženy, ktoré mňa obletujú, sú väčšinou dámy zrelšie, korpulentnejšie, a to mi veľmi lichotí. Staršia žena je verná, je skúsená, navarí a operie,“ vymenováva dôvody, pre ktoré majú uňho zrelé dámy dvere otvorené dokorán. Mladšia priateľka mu vraj v minulosti nasadila parohy, z čoho má dodnes traumu.

Jakubec toho za jedinú epizódu predvedie viac ako dosť. Nenechajte si ujsť jazdu jeho svetom. Podľa vlastných slov, nasadil latku skutočne vysoko.

Bez servítky štartuje už v pondelok, 19. júna o 14.05 na Markíze!

 

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na