Bez servítky cover

V utorok varí Rasťo Piško

01. 04 2015 20:31 | www.tvdoma.sk
Bez servítky, Rasťo Piško
Bez servítky, Rasťo Piško

Vyučil sa za inštalatéra a vo svojom živote pracoval aj ako kúrenár.

Vyrastal v Abramovej. Vyučil sa za inštalatéra a vo svojom živote pracoval ako aj kurenár. Bol členom Komunistickej strany Slovenska. Od roku 1990 pôsobil v slobodnom povolaní. Od roku 1992 začal spolupracovať so Slovenským rozhlasom ako autor rôznych humoristicko - satirických relácií a kabaretov. Od roku 1993 sa herecky a scenáristicky podieľa na výrobe zábavných programov pre STV a Markíza - Apropo, Apropo TV, Telecvoking, O 3 štart!, Pošta Horný Výplach, Česko - Slovenský Silvester 2009 a ďalšie).

Spolupracoval so Štefanom Skrúcaným, Mirom Nogom, Stanom Radičom, Jarom Filipom a Zuzanou Tlučkovou. V roku 1999 debutoval knihou rozhlasových a televíznych humoresiek Z druhej ruky. Je spoluautorom kabaretných a humoristických programov Apropo, Bravissimo, Pošta Horný výplach a mnohých ďalších.

V roku 2003 napísal hru Bude ako nebolo alebo Hände hoch! Za predaj MG a CD nosičov s autorským hovoreným slovom, získal šesť Zlatých a sedem Platinových platní. Ako fejtonista a glosátor pôsobil a pôsobí v rôznych printových médiách. Momentálne (na jar 2013. v čase premiérového vysielanie relácie) dokončuje svoj tretí román.

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na