Bez servítky cover

V pondelok navarí Jana Hrmová

16. 05 2016 10:00 | Marína Dobošová
Hrmová, hospodár, Chanas, Olah
Hrmová, hospodár, Chanas, Olah Foto: Instagram/Jana Hrmova

Navarí táto kráska vôbec požívateľné menu?

Jana Hrmová je atraktívna čiernovlasá účastníčka Farmy 4 a 7, ktorá viac ako farmárskym prácam venovala energiu skrášľovaniu svojho zovňajšku. Svoje zviditeľnenie sa v televíznej šou zúročila na niekoľkých súťažiach krásy a svoje prednosti rada ukazuje i na sociálnych sieťach. Kvôli ostatnej Farme prerušila svoje štúdium psychológie na súkromnej vysokej škole v Bratislave a momentálne sa len tak túla životom. Keďže Jana pochádza zo zabezpečenej rodiny, od práce sa pretrhnúť nemusí a čas trávi s kamoškami, na nákupoch, v posilňovni a podobnými bohumilými činnosťami.

Janka má k jedeniu pozitívny vzťah, k vareniu žiadny, nebavia ju domáce práce. Vo svojom živote uvarila dokopy päť jedál, z toho asi dve na Farme. Tvrdí však, že varenie jej ide. Stravuje sa v reštauráciách, varí jej mama, krstná mama, ku komu príde, tam sa naje. Má rada pizzu a cestoviny, sladké aj vyprážané, v podstate sa stravuje nezdravo, i keď šaláty miluje.

Nezabudnite sledovať nové farmárske diely Bez servítky každý pracovný deň vo večerných hodinách na Markíze!

 

Prasklo tajomstvo o zásnubách v Markíze: Moderátorka nám ukázala prsteň! Vieme, ako vyzeral "ten" moment.

Staňte sa hviezdou Markízy a pošlite nám svoje video! Oslavujeme 20. narodeniny a chceme vás mať pritom!

Máme tajné zábery z prvého stretnutia Tvoja tvár znie povedome! Kto sa stretol večer v meste? Pozrite si exkluzívne fotografie v článku.

Upútavka

 
Bez servítky - v pondelok až piatok o 14.00! (28. týždeň 2017)
Sledujte celé epizody na